Lezzetliyiz.com Kullanım Koşulları

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm kullanım koşullarını kavramış ve kabul etmiş sayılırsınız.

Lezzetliyiz.com, diğer sitelerin telif haklarına saygı duymaktadır. Eğer sitemizde yayınlanan herhangi bir içeriğin hakları konusunda şikayetiniz varsa mutlaka bize bildiriniz. Sitemiz olarak iddianızı kanıtladığınız sürece en kısa zamanda söz konusu içerikler yayından kaldırılacaktır. Lezzetliyiz.com sitesinde Google Adsense Politikaları geçerlidir ve Google Adsense Politikaları uygulanmaktadır.

1- Lezzetliyiz.com bünyesinde barındırdığı ve yayınladığı görseller de dahil olmak üzere hiçbir içeriğin doğruluğunu ve güncelliğini iddia ve garanti etmez. Sitedeki tüm bilgilerin doğruluğu ve güvenilirliği tartışmaya açıktır. Hiçbir şekilde tıp, hukuk ya da benzeri uzmanlık alanları için kullanılmamaktadır ve kullanılmamalıdır. Eğer cevabı için uzman gerektiren bir konu üzerine sitemize girmiş bulunuyorsanız, içerikleri kesinlikle referans almayınız. Daima sorununuzun ve sorunuzun uzmanına danışınız. Sitede yer alan bilgilerin her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğabilecek her türlü hukuki, ahlaki, maddi, manevi, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Lezzetliyiz.com sitesinin kullanımından dolayı olduğu iddia edilerek ortaya atılabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu tutulamaz.

2-Sitede yer alan sağlık konulu ve sağlıklı beslenme üzerine yazılmış hiçbir içerik hiçbir kullanıcıya hiçbir konuda garanti vermeyi amaçlamaz. Alanında uzman kişilere danışmadan hiçbir uygulamada bulunmayınız. Tedavi ve çözüm için Lezzetliyiz.com sitesini kesinlikle baz almayınız, mutlaka konunun uzmanına danışınız.

3-Küfür, hakaret, reklam, siyasi söylemler bulunan yorumlara sitede yer verilmeyecektir. Bu yorumlar anında sitede silenecek ve kullanıcı siteden uzaklaştırılacaktır.

4-Sitemizde Google Adsense Reklamları yayınlanmaktadır. Google Adsense politikası Lezzetliyiz.com için de geçerlidir.

5-Lezzetliyiz.com sitesi içeriği Lezzetliyiz.com ekibi tarafından hazırlanmış olup tüm hakkı saklıdır. Sitede yayınlanan içerik Telif Hakları Koruması ve 5846 no’lu Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma kanunu ile güvence altındadır. Hiçbir şekilde kopyala-yapıştır yapılamaz, hiçbir içerik herhangi bir ortamda yayınlanamaz. Sitenin içeriği, Digiprove Copyright Proof tarafından alıntı ve çalıntı durumunda yasal olarak başvurulacak işlemler için kayıt ve güvence altında tutulmaktadır.

6-Lezzetliyiz.com sitesinin içeriklerinde değişiklik ve içerikleri güncellemek ya da düzenlemek hakkına sahiptir.

7-Lezzetliyiz.com sitesini 13 yaşından küçüklerin tek başlarına aktif olarak kullanımları yasaktır. 13 yaşından küçüklerin siteyi ziyaretlerinde sorumluluk ailelerine aittir. Tüm Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikaları her yaştan insan için geçerlidir.

8-Lezzetliyiz.com Kullanım Koşulları’nda değişiklik, güncelleme ya da herhangi bir düzenleme yapma hakkını saklı tutar. Bu gibi durumlarda Kullanım Koşulları’nın güncelleme tarihi değişecek ve yeni koşullar yapılan değişiklikle eş zamanlı olarak yine bu sitede yayınlanacaktır.

9- Bu site üzerinden başka sitelere link verilmesi mümkündür. Lezzetliyiz.com bu sayfa ve bağlantılı hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımla doğabilecek zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

Saygılarımızla,

Lezzetliyiz.com

Hmm bunu paylaşmalı.
Facebooktwittergoogle_plus

Takip de etmeli...
Facebooktwittergoogle_plusinstagram